Vivaldi Metal Project - The Four Seasons

13. února 2017 v 18:18 | Veritas |  Diligo
Já jsem vám nedala vědět o Vivaldi Metal Project!? No to snad není pravda! xo=
Omlouvám se.


Abych se přiznala, artwork alba The Four Seasons mě snad uchvátil nejvíc z toho všeho, co s Vivaldi Metal Project souvisí. ♥ Není to nádherné?Tak tedy: Vivaldi Metal Project - The Four Seasons je impozantní umělecké dílo, na kterém se podílelo více než 100 hudebníků. (Mám dojem, že 130, ale protože si moc nepamatuji čísla a ten Spark jsem četla už v srpnu, nejsem si tím jistá.) Šlo o projekt nějakého neuvěřitelného cápka, jehož jméno jsem zapomněla taky, ale možná je to Ital (a můžete si to samozřejmě najít všechno na těchhle oficiálních stránkách - klik!), který má rád metal a vyrostl na klasice. No takže pro mě samozřejmě nejlepší možná kombinace - od toho článku ve Sparku jsem věděla, že to bude stát za to.

The Four Seasons obsahuje zmetalizované skladby Antonia Lucia Vivaldiho ze Čtvera ročních dob - což je boží už samo o sobě - plus nějaké skladby navíc. Ne všechno jsou tedy původní melodie s dodatečně složeným zpěvem a nově dodanými názvy, ale můžete je v tom rozeznat snadno, pokud Vivaldiho znáte. A protože já úplně miluju ono legendární Presto (konec Léta znějící jako bouře...) v podání Epiky (např. na koncertě Retrospect), těšila jsem se na víc takových skladeb a byla jsem na tohle nové album moc zvědavá. Nakonec se mi hodně líbí asi 3 skladby, z nichž Vám sem bohužel nedám žádnou. )o,= Chtěla jsem Sun Of God, protože začíná pomalým klavírem, (o=0 ale na YouTube je to video zablokované kvůli autorským právům. No, tak nic. (o=0 Budete mi prostě muset věřit. Případně si to sami najdete.

... A určitě mi pomůžete doufat, že ten cápek se rozhodne vydat od Vivaldiho ještě něco dalšího. Nebo od kohokoli jiného. Klasiky není nikdy dost a její popularizace už vůbec!
Veritas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama