Leden 2016

A Beautiful Lie

26. ledna 2016 v 13:38 | Fronésis |  Diligo
... Und noch eine Musikgruppe, die ich schon seeehr lange kennen SOLLTE, aber die Wahrheit ist, dass ich mich dafür früher noch nicht interessiert habe. - Und es ist sinvoll.
Dieses Video erzählt über der Globalerwärmung und die "schöne Lüge" ist, wenn man sagt, dass es kein Problem ist, dass es nicht entsteht usw.

30 Seconds To Mars - A Beautiful Lie:


... Hey, vielleicht ist es nicht so schlimm, die Prüfungszeit (?) zu durchleben - weil es keine andere Zeit gibt, wenn ich so VIELE neue Musik kennen lerne.... (o=0 Hih, Prokrastinazion für immer. xo=

... Und es ist wieder da

20. ledna 2016 v 19:48 | Veritas |  Diligo
Wie kann man SO EINFACH in so viele Gruppen in einer so kürzen Zeit verliebt werden? xo=
Diese ist Xandria.

(Xandria - Sacrificium:)


... Natürlich kannte ich den Namen schon lange. Aber ich interessierte mich nie dafür...

Kairos

16. ledna 2016 v 13:08 | Fronésis |  Cogitatia
V poslední době víc než kdy dřív přemýšlím nad tím, že všechno důležité, anebo zkrátka většina nějakým způsobem zásadních, ale vlastně i méně podstatných věcí, se v mém životě děje přesně v ten pravý čas. Vstupují mi do života tak příhodně, jako by to vymýšlela nějaká komplexní, inteligentní bytost, která je odtržená od všedních problémů a jen... Rozhoduje. (o=0 Píše něco, co by mohlo vypadat jako zajímavý osud, i když na nic deterministického nevěřím. A je to tak správné. Je to celkem příjemný pocit pro někoho, kdo si je všemi devíti jistý, že o svém životě rozhoduje sám, drží ho ve vlastních rukou natolik, nakolik to jen jde, a nese zodpovědnost za všechno v něm - za každé (ne)rozhodnutí, které učiní. (Protože je jen málo věcí, které neovlivníme vlastní snahou, motivací a trpělivostí - jsou to věci jako fyzikální zákony, emoce a rozhodnutí jiných lidí, předpoklady naučit se něco v závislosti na věku, příliš finančně nákladné záležitosti, zdraví oproti nemocem a přírodní katastrofy - třeba.) Překvapující, zajímavý a inspirativní pocit. A jsou to nejrůznější věci, osoby i situace, které se objevují přesně ve správnou dobu - od splněných snů a hodně pozitivních změn přes drobnosti, jako jsou knihy nebo hudební díla, přes určité kluky a dokonce až po neúspěchy a traumata. Ale zkrátka se to všechno děje včas.
A co bylo posledním takovým prozřetelným zásahem dobře načasované náhody? Objevila jsem album Invisible Circles od After Forever.

The Phantom Agony

15. ledna 2016 v 20:53 | Veritas |  Latinitas
Já vím, že to tady pěkně zanedbávám. Anteeksi. xo=

LatinskyČesky
A te spiritus noster devoratur
et nostra anima capitur.
Náš duch je tebou pohlcován
a naše duše je tebou chycena.

(... Rychlejší článek napsat neumím (o=0 .)