Říjen 2014

Cupio Te Adesse

18. října 2014 v 20:45 | Veritas |  Pink Floyd

Numquam ero tam bona. Scio, quod istud numquam tam formosime canere possum.
Etiam scio, quod me fortasse non vis videre et quod non scribes. Et excuso me.
Sed, quaeso, noli me oblivisci. Ego numquam oblivio...
Quod semper cupio Te hic esse.

("Sumus modo duae amissae animae in patina piscis narentes." )

Týden přátelství

6. října 2014 v 22:11 | Fronésis |  Diligo
Nyní vyhlašuji Týden přátelství. Protože to prostě nikdy nebylo příhodnější. Věnujte se svým přátelům tolik, jak jen můžete, a pokud se nemůžete setkat osobně, alespoň jim zavolejte nebo napište. Je důležité na ně myslet, je důležité uvědomit si, že přátelství je to nejhodnotnější, co máme, a v neposlední řadě je třeba si tímto týden uvědomit, že to vše nemáme uctívat jen v tomto týdnu. Ne; pro své přátele bychom tu měli být pořád. A na 100%.
Protože co by byl život bez nich?

Vliv Within Temptation v každodenním životě

5. října 2014 v 17:00 | Alétheia |  In Tentatione
Heeej, ten název článku zní skoro jako téma bakalářky (chtěla bych!) (o=0. Ještě jsem zapomněla (no dobře, asi tak před půl rokem) přidat tenhle článek. Je takový až moc odhalující. Člověk si pracně vyrobí tajemství... Až nakonec zjistí, že ho vlastně vůbec nemusí před nikým tajit, protože nikomu nic nehrozí. A takhle je to i s následujícími fotografiemi (jejichž nízkou kvalitou si nemá cenu kazit náladu), které by tedy mohly být usvědčující asi ve 3 kontextech, ale staly se zkrátka úplně normálními. Vezmeme to podle data:

Zapomenuto V

4. října 2014 v 22:17 | Alétheia |  Delevi
Chtělo to zjednodušit. Jen do černé a do bílé. Tak, aby to pochopil i neinteligentní systém blog.cz, protože už jsem měla až po krk té rozkostičkovanosti jakéhokoli složitějšího obrázku. (Tohle sice taky úplně nedal, ale budeme dělat, že to nikdo nevidí.)
A taky oslavit genialitu! Obrázek krávy jsem měla vypálený v Mozku už drahnou dobu... Minimálně měsíc a půl. Řekněme, že se stalo něco, po čem potřebuji mnohem víc Pink Floyd než kdy předtím.

Pátý design...

Atom Heart Mother

(říjen 2014 - srpen 2015)

LET US BURN

4. října 2014 v 20:03 | Veritas |  In Tentatione
Tohle bude úžasné. Nechápu, jak jsem mohla zapomenout sem ten obrázek umístit už předevčírem:


... Možná se tím vysvětlí všechny mé ohnivé sny, které se mi o Let Us Burn zdály...
... A možná si poprvé budu vroucně přát, aby už byly Vánoce.

Instrumentálky

4. října 2014 v 17:21 | Fronésis |  Diligo
Dneska jsem tak šla z parku, když začala hrát ze sluchátek Terminal Frost. Pozastavila jsem se nad tím, jak je úžasná, a usoudila jsem, že instrumentální písničky by si zasloužily už konečně taky vlastní článek jakožto poctu. Protože mám ráda číslo 8, je tak krásně obsesivně repetitivní a prostě hezké, tak vyberu 8 skladeb, které rozhodně stojí za to, ale budou jen od mých nejoblíbenějších interpretů (někteří se budou opakovat, protože nejoblíbenějších interpretů mám 7 a někteří z nich vůbec instrumentální skladby neprodukují). Bude to tedy ryze výběr vyoperovaný z mého srdce. Můžete u toho třeba kreslit nebo se učit slovíčka na příští týden.

Začněme tedy právě jí:

1. Terminal Frost od Pink Floyd...:


Liebster Award - pozdě, ale tady

3. října 2014 v 22:21 | Alétheia (tentokrát teda úplně nejvíc...)
To mě podržte, mně se tenhle článek nehodí do žádné z mých dokonale promyšlených rubrik! No nevadí.
Nějak jsem tohle nestihla dopsat (před?)minulou neděli, kdy mě jeden z nejlepších přátel přizval k tomuhle, a tak to sem házím teď. (Není nad nadužívání ukazovacích zájmen.) Někdy člověka baví prostě jen tak vyplňovat nevědecký, ale moc roztomilý dotazník. Je to inteligentně letadlový řetězák a hezké je na něm to, že si sami vybíráte, na co se zeptáte těch dalších. Nebo byl by a bylo by, protože já tady bohužel patrně uvíznu v beta verzi, neboť nemám žádné podmínky-splňující-oblíbené-blogy (moc nemám čas číst internetové deníčky, ach...), kterým bych to nacpala taky. Takže řekněme, že pokud tohle někdo čte, je na Liebster Award automaticky nominován také (pokud je jí nedotčen, stačí se prostě považovat za toho, koho jsem nominovala já, otázky budou na konci, stejně jako se na konci připište do komentářů, ať vím, kde mám hledat odpovědi, protože to mě zajímá. Trvalo mi to tak dlouho, protože nešel internet, protože jsem nešla já (nějak jsem teď nestíhala...) a protože jsem to aspoň už 3x přepisovala, aby to bylo... Prostě lepší.

Liebster Award nominace z Hájku snů.

Tady jsou pravidla:
1) Poděkuj blogerovi, který tě nominoval
2) Napiš 11 faktů o sobě
3) Odpověz na 11 otázek, které jsi obdržel od blogera, který tě nominoval
4) Nominuj (pravděpodobně 11) blogerů s méně než 200 odběrateli, kteří odpoví na tvé otázky

1) Tímto tedy děkuji, Tome, za pozoruhodné pokračování posledního bezpovinnostního odpoledne a jednoho naopak velmi zaplněného. (o=0